Deviant Logo

Firmowa strona WWW

Wiele firm wydaje ogromne pieniądze na kampanie reklamowe mające na celu zwiększenie liczby klientów. Przed rozpoczęciem takiej kampanii warto się jednak zastanowić, czy trafi ona do takiej grupy osób, która jest dla firmy atrakcyjna? Czy billboard w centrum miasta reklamujący biuro inżynierskie wykonujące projekty dla kopalni czy kamieniołomów przyniesie oczekiwany rezultat i doprowadzi do firmy nowych klientów?

W dobie Internetu posiadanie firmowej strony internetowej jest niemal koniecznością. Jednak samo istnienie owej strony WWW nie zapewni nam nowych klientów, jeśli nie będzie ona widoczna w sieci. Konieczna jest odpowiednia reklama takiej strony – pozycjonowanie. Internauci poszukujący konkretnej informacji – usługi naszej firmy – są dla nas grupą docelową, znacznie bardziej opłacalną niż masowi odbiorcy którzy nie są zainteresowani naszymi usługami i z nich nie skorzystają.

Podejmując inwestycję w reklamowanie swojej strony internetowej musimy liczyć się z tym, że efektów nie będzie widać od razu, jednak w perspektywie kilku miesięcy możemy zdobyć wielu nowych Klientów.

Dodaj komentarz

Sprawdź także: